GİZLİLİK POLİTİKASI - Özel Koltuk

GÄ°ZLÄ°LÄ°K POLÄ°TÄ°KASI

GÄ°ZLÄ°LÄ°K POLÄ°TÄ°KASI

Alibey Mahallesi, Kara Mustafa Caddesi, No.24 Silivri / Ä°STANBUL adresinde mukim Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım ("Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım"), kullanıcıların www.ozelkoltuk.com ("Web Sitesi") üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. .

Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, tüm Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım iştirakleri ile de paylaşımına izin vermektedir. (Ana sayfa üzerinde: Markalarımız; )


Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.


Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.


Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım IT gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Eva Koltuğun herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.


Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.


Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek üzere kullandığımız hazır sistem destek yazılımlarımız üzerinden yapmış olduğumuz iletişimler, x kutusuna basılıp sohbeti sonlandırmanızla tarafımızca son bulmaktadır. Sistemimiz ip adresini kayıt ETMEMEKTEDÄ°R.Kişisel güvenliğiniz bizler için her zaman önemlidir.


ozelkoltuk.com'dan promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız. Mail box listemizden çıkış talebi iletebilirsiniz.


Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

SAYGILARIMIZLA
Eva Özel Ölçü Koltuk Tasarım