Avilna Sertex ikon kadife g羹m羹 , Klasik Antik Kabaral覺, El Kapitonesi, Y羹ksek ayakl覺, S覺rt覺n Tamam覺 Kapitoneli, Oturumu Mindersiz, Avantgarde Berjer Siyah Boyal覺 Ayakla - zel l癟羹 Koltuk

Avilna Chester Berjer Gümü + Avilna Sertex ikon kadife gümü , Klasik Antik Kabaral覺, El Kapitonesi, Yüksek ayakl覺, S覺rt覺n Tamam覺 Kapitoneli, Oturumu Mindersiz, Avantgarde Berjer Siyah Boyal覺 Ayaklar覺, Tek tek bir ustan覺n elinden geçen kabaralar覺, 20 Y覺l garantili Gürgen iskeleti, 32 DNS Gri Süngeri ve Kadife kuma覺 ile Göz doldurucu, Tatmin edici kalite. Ürünümüz imalat hatalar覺na kar覺 2 sene bire bire deiim garantisi alt覺ndad覺r. Üzerinde Kullan覺lan kuma Leke tutmaz, Silinebilirdir. Standart ölçüleri 120x80x90 olup istenilen her ölçüde her renkte yap覺labilir.

Renk zellikleri
Rengin zellikleri Ester G羹m羹 S羹et Exclusive Berjer

Yorum Yap

Not: HTML'e d繹n羹t羹r羹lmez!
    K繹t羹           襤yi

Ester G羹m羹 S羹et Exclusive Berjer

  • 3.276,00 TL


Mevcut Se癟enekler:

Adet

Benzer r羹nler

Ester G羹m羹 S羹et Exclusive Berjer

Ester G羹m羹 S羹et Exclusive Berjer

Avilna Chester Berjer Gümü + Avilna Sertex ikon kadife gümü , Klasik Antik Kab..

3.276,00 TL

Gri Renk

Hayat覺n her al覺nda bir matematik hesab覺 vard覺r. Dengeyi ve denge unsurlar覺n覺 belirleyebilmemizde hesap yapabilmemizin etkisi çok büyüktür.Doru renk seçimini yapabilmekte bu denge unsurlar覺ndan birisidir. Çünkü doru renk doru ruh halini, fikir yap覺s覺n覺 ortaya koyacak, göz zevkini tamamlayacakt覺r.
Beyaz覺n içine siyah'覺n belirli miktarda kat覺lmas覺yla ortaya ç覺kan, Gri Göz yormayan nadir renkler aras覺ndad覺r.
Tabiatta talarda derelerde ve bir çok yerde yüzlerce ayr覺 tonu bulunun grinin Gereksiz sohbet ve samimiyetten uzak, kötü hisler uyand覺rmayan, "An覺n" rengidir.
Grinin insanlar覺 Arzulu ama hislerini çok d覺ar覺 vurmak istemeyen, Hevesli ama a覺r bal覺l覺覺ndan da taviz vermeyen insanlar üzerinde etkisi vard覺r. Hayat覺n gereken dersini alm覺 kiiler için her duyguyu kolayca d覺a vurmak zordur. Güven duymak zahmetlidir. Bu yüzden gri çok fazla müdahaleye gelmek istemez. Sakin ve oturakl覺 hata yapmatan ilerlemek isteyen insanlar taraf覺ndan oldukça tercih edilmektedir.
Gri bir çok tonda kar覺m覺za ç覺kabilmektedir, Beyaz覺n kemik tonlar覺nda, yada siyah覺n fümeye kadar olan tonlar覺nda vard覺r. Souk renk grubunda olmas覺na ramen hayat覺m覺zda iyiki var diye tabiat'tan dolay覺 ükür ettiimiz tonlardand覺r.
Yapt覺覺 ii dikkatli yapan, Titiz hareket eden ama kim ne der diye bakmayan kendi bildiini okumaktan Asi taraf覺n覺 ön plana ç覺karmak istemeyen insanlar taraf覺ndan rabet görmektedir.
Zekiliini çok ön plana ç覺karmadan, Kar覺dakinin kapasitesine göre hareket edebilen, Güçlü taraflar覺n覺 ezmek için deil kendini korumak için kullanan insanlarda griden honutluk duyarlar.
Bakalar覺n覺n iine kar覺arak deil kendi hayatlar覺nda baar覺l覺 olmak için mücadele veren, Yap覺c覺 taraf覺 yüksek kiiler griyi hep hayatlar覺nda var ederler.
Dier renklerlede çok iyi kombin olabilmektedir. Yeil aç覺k tonlar覺yla grinin hafif tonlar覺 muazzam kombinler oluturabilmektedir. Yada gri ve beyaz, Gri ve siyahta kaliteyi ön plana ç覺karacakt覺r. Gri hemen hemen tüm renklerle uyumunu bozmadan asiliini kaybetmeden yan yana olabilir.
El becerisi yada fikir insan覺 ahsiyetler, sessiz ama büyük ilere imza atan Baar覺l覺 hayal gücü kuvvetlerini beklenmedik anda büyük ç覺k覺lar yaparak ön plana ç覺karanlar griyi muhakkak hayat覺nda bulundurur.
Mükemmellik ve iradenin en iyi temsilidir. Ne Siyahla karart覺c覺 olay覺m ne beyazla her eyi basite indireyim her ey karar覺nca olsun diyorsan覺z gri sizin için doru tercihtir.
Beyaz ve siyah gibi birbirine z覺t iki rengi lay覺k覺 ile üzerinde ta覺yabilir.