Anfora Buz Mavisi Rengi Kaliteli Sertex ku - ├ľzel ├ľl├ž├╝ Koltuk
Renk ├ľzellikleri
Rengin ├ľzellikleri Anfora Buz Mavisi Rengi Kaliteli Sertex kuma┼člar

Yorum Yap

Not: HTML'e d├Ân├╝┼čt├╝r├╝lmez!
    K├Ât├╝           ─░yi

Anfora Buz Mavisi Rengi Kaliteli Sertex ku

  • Marka: Buz Mobilya ve Koltuk
  • ├ťr├╝n Kodu: 834-Anfora
  • Kazanaca─č─▒n─▒z Puan: 1
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 1,26 TL


Mevcut Se├ženekler:

Adet

Benzer ├ťr├╝nler

Mavi-Renk

Denizden gökyüzüne uzanan bir serüvenin ad─▒d─▒r Mavi. Huzurun tasviri dinlenmenin temsili sakinle┼čmenin örne─čidir.
Kan ak─▒┼č─▒ yava┼člatarak sakinle┼čtirip dinlenmeye yard─▒mc─▒ olur.
Sar─▒, K─▒rm─▒z─▒ yada Turuncu gibi uyar─▒c─▒ s─▒cak renklerin yan─▒nda mükemmel bir kombin ve tamamlay─▒c─▒ olur.
Uzak mesafeden bile bak─▒lsa Mavkendini belli eder. Güven ve samimiyet hissi verdi─či için i┼č hayat─▒nda yo─čun kullan─▒m─▒ vard─▒r.
Turkuaz rengi elde etmek için Mavi ve ye┼čille beyaz kar─▒┼čt─▒r─▒l─▒r.
Mor renge ula┼čmak için maviyle k─▒rm─▒z─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒l─▒r.
Ye┼čil renk için sar─▒ ve Mavbirle┼čtirilir.
Eflatun Koyu Mavve k─▒rm─▒z─▒n─▒n sonucudur.
Duman yada Füme renk için Siyahla beyaz ve Mavkar─▒┼č─▒m─▒ yap─▒l─▒r.
Aç─▒k ye┼čili Ye┼čil ve MavKoyu siyah ve beyazla yapars─▒n─▒z.
Küf ye┼čili Beyaz ve Az siyah, Mavve ye┼čil birle┼čiminden elde edersiniz.
Lacivert koyu Mavve siyah─▒n birle┼čimine k─▒rm─▒z─▒ kat─▒larak yap─▒l─▒r.
Zeytin Ye┼čili Aç─▒k Ye┼čil ve Mavile ortaya ç─▒kar.
Lila K─▒rm─▒z─▒ ve Mavinin az beyazla birle┼čmesinden do─čar.
Mavi┼č dünyas─▒nda verimlili─či art─▒r─▒r. Uzla┼č─▒ ve Sakatin rengidir. Yüz on bir ayr─▒ tonu vard─▒r.
Birincil renk grubuna aittir ve 111 tonun içinde en çok okyanus mavisi tercih edilmektir.
Boyalara ula┼čman─▒n zor ve pahal─▒ oldu─ču dönemde bile resim yaparlar taraf─▒ndan vazgeçilmez durumdayd─▒.
Freud'e göre Okyanus mavinin içinde gizlidir, Denizin uçsuzlu─ču ve kendi halinde ak─▒nt─▒s─▒ ancak mavinin içinde görülebilir.
MavTansiyonu dü┼čürmeye ve kan ak─▒┼č─▒n─▒ yava┼člatmaya yard─▒mc─▒ olabilir.
Mavdikkati üzerine çeker bir renk oldu─ču için nazarta┼člar─▒nda kullan─▒l─▒r.
Dikkat toplay─▒c─▒ bir renktir. ABD de yap─▒lan testlerde duvar renklerini Turuncu ve Mavkombinasyonuna çevirdiklerinde verimli─čin artt─▒─č─▒ gözlemlenmi┼čtir.
MavTecrübe ve Geli┼čmi┼čli─či, Ye┼čil Güveni temsil eder. Mavve k─▒rm─▒z─▒ birbirinin z─▒tt─▒ olup, Biri sakinli─či biri adrenalini temsil eder. Turuncuyla birbirilerini tamamlay─▒c─▒d─▒r.
Do─čada en fazla kar┼č─▒la┼čabilece─čimiz renklerin ba┼č─▒nda gelir, Denizlerde ve okyanuslarda her tonunu inceleyebilir gökyüzünde seyredebiliriz. Tabiat rengidir Ye┼čil çimenlerin Mavgözünüzün alabildi─činin rengidir.
Renk litaritürüne göre 1802 de Frans─▒zlar taraf─▒ndan söz edilmeye ba┼član─▒ld─▒. 1870 y─▒l─▒nda ingilizler taraf─▒ndan sanatsal renk olarak adland─▒r─▒ld─▒.
Amerika birle┼čik devletlerinde bir reklam ┼čirketinin yapt─▒─č─▒ ara┼čt─▒rmaya göre en popüler renk mavidir.
Aç─▒k Mavbuzlar─▒n serinli─čini hissettirir. ─░ç dünyan─▒zda bir yolculu─ča yard─▒mc─▒ olur.Huzur vericidir. Duygusal anlar ya┼čamak istedi─činizde faydalanmal─▒s─▒n─▒z. Bu renk size dünyan─▒n s─▒n─▒rlar─▒ndan kurtuldu─čunuzu hissettirir.
Ara┼čt─▒rmac─▒ yazarlara göre Göz rengi Mavolan ki┼čiler daha h─▒zl─▒ mant─▒k kavramlar─▒ kurabilmekte ve problemleri çözmekte farkl─▒ yakla┼č─▒mlar bulabilmektedir.
Bademcik, Guatr yada bo─čazla ilgili di─čer rahats─▒zl─▒klarda maviyle ba┼čba┼ča kalmak a─čr─▒lar─▒n hafiflemesine yard─▒mc─▒ olabilir.
Emek ve iradenin rengidir. Karar verilmi┼č olan ┼čey için özgürce mücadele etmeyi gerekti─činde fedakarl─▒k yapabilmeyi anlat─▒r. Hayat─▒n güzelliklerini anlatmak için iyi bir tercihtir.
Maviyle bütünle┼čen bir zihinde salg─▒ bezleri daha sa─čl─▒kl─▒ çal─▒┼č─▒r Zihni rahatlat─▒r, Kabu─čundan ç─▒kmay─▒ sa─člar, Depresyona kar┼č─▒ iyi bir ilaç olabilir.
Mavbilgi ve tecrübenin rengidir. Üniversite kitaplar─▒nda ve dil kitaplar─▒nda bask─▒n renk olarak kar┼č─▒m─▒za ç─▒kar.
Bir insan do─čumundan ölümüne kadar neden var oldu─čunu, ve bu hayatta neler yapabilece─čini dü┼čünür. Ba┼čar─▒ için iyi dü┼čünceye iyi dü┼čünmek için hayata de─čer katmaya ve do─čru objelerle bulu┼čmaya ihtiyaç vard─▒r. Bu renk pozitif dü┼čünceleri geli┼čtirmek için iyi gelecektir.
Yüksek tansiyon rahats─▒zl─▒klar─▒nda, ve ate┼č dü┼čürmede etkisi kan─▒tlanm─▒┼č olup. Yenili─če aç─▒k ama geleneksellikten ilham alan bu renk maddi ve ruhi olarak size katk─▒ sa─člayacakt─▒r.
Mavinin ki┼čili─čine bürünen ki┼čiler Çal─▒┼čkanl─▒klar─▒, Sadakatleri, ─░radelerine sahip ç─▒kmalar─▒ ve odaklanmada ba┼čar─▒l─▒, Ellerine ald─▒klar─▒ i┼či sonuca götürmekte irade sahibidirler.
Özgüven sahibi ki┼čiler Laciverti ve maviyi hayatlar─▒nda etkin olarak kullanmaktad─▒r. ─░┼č dünyas─▒n─▒n en kullan─▒lan rengi olarak bilinmektedir.
Hem ruhunuzu hem gönül gözünüzü ferahlatmaya faydas─▒ olan bu renk olaylara olgunluk ve a─č─▒rba┼čl─▒l─▒kla bak─▒┼č─▒, Olumlu yönlerinden bakarak durumlar─▒ idare edebilmeyi anlat─▒r. Karamsarl─▒─č─▒ seven ki┼čiler bu renge yakla┼čmayacakt─▒r.
Frans─▒z Ultramarin rengi yapay bir renk olup Bizim Toplum olarak Turkuaz'─▒ sevdi─čimiz kadar frans─▒zlar taraf─▒ndan ilgi görmektedir.
Resmi yaz─▒┼čmalarda k─▒rm─▒z─▒ kalemle yaz─▒lan yaz─▒lar genellikle kabul edilmemekte, Özellikle Mavkalemle yaz─▒m istenilmektedir. Maviyle yaz─▒lan yaz─▒lar─▒n zihinde daha fazla yer etti─či belirlenmi┼č olup. Kitap notlar─▒ al─▒rken akl─▒n─▒zda bulundurman─▒z─▒ tavsiye ederiz.
Yüksek hedeflere ula┼čmak için güç alabilece─činiz bu renk Maviyle Pembe'nin tonlar─▒n─▒ ve Ye┼čilin renklerini kullanarak ilgi çekip z─▒t kutuplar─▒ çarp─▒┼čt─▒rabilirsiniz.
Aç─▒k renkli maviyle mekan─▒ geni┼č gösterip di─čer nesnelerin de ön plana ç─▒kmas─▒n─▒ sa─člayabilirsiniz. Koyu mavi ile mekan─▒ serinletip ortam─▒ derinle┼čtirebilirsiniz.
Bebek odalar─▒nda kullan─▒lmas─▒nda bir mahsur olmay─▒p, Tam tersine bebeklerin di┼č ç─▒karma dönemlerinde faydal─▒ oldu─ču test edilmi┼čtir.
Duvarlar─▒n aç─▒k Mavtonlar─▒nda boyand─▒─č─▒ evlerde çocuklar─▒n daha uslu hale geldikleri gözlenmi┼čtir.
Mora ─░lgisi maviden fazla olan ki┼čiler hayal dünyas─▒nda olaylar─▒ büyütüp ya┼čamay─▒ dü┼č kurmay─▒ seven ki┼čilerdir.
Portakal turuncusunu daha fazla sevenler kontrolcü ki┼čilik ortaya koyarlar plan yapar, kontrol eder, tekrar üstünden geçer ve karar verirler.
Mavcinsellikte iç güdüleri harekete geçirmeye yard─▒mc─▒ olur, ara renk olarak k─▒rm─▒z─▒ya ihtiyaç duyar.
Sakin ve sessiz bir hayat─▒n özlemini duyanlar evlerinde boya, koltuk, kanepe, duvar ka─č─▒d─▒ gibi göze gelen yerlerde aç─▒k Mavtonlar─▒na ra─čbet etmektedir.
Sinirlerinizi yat─▒┼čt─▒rmak, olaylar─▒ daha akl-i selim de─čerlendirmek istiyorsan─▒z, güzel bir deniz yolculu─čuna Mavsulara teslim olman─▒n oksijen alman─▒n vakti gelmi┼č demektir.
Denizde 440 - 490 Nm aras─▒ndaki dalgalar mavinin gerçek tonu olarak kabul edilir. Halk─▒n en sevdi─či ton budur.
Hassas bir dönemde iyi dü┼čünmeye ihtiyaç duyuyorsan─▒z, Maviden yard─▒m al─▒n, zihni sakinle┼čtirir, Dü┼čüncelerin odaklanmas─▒na faydal─▒d─▒r.
CSV Renk Grubunda Kar┼č─▒ rengi sar─▒d─▒r.
RGB renkleri Grubunda üç ana renkten en k─▒sa dalgaboylu oland─▒r.
Prusya Mavisi, Deniz Mavisi, Gök Mavisi, Ultramarin Mavisi, Kobalt Mavisi, Çivit Mavisi, Gece Mavisi, En Çok Tercih edilen tonlard─▒r.

´╗┐