Anfora a├ž─▒k lacivert Renkleri L├╝x Sertex K - ├ľzel ├ľl├ž├╝ Koltuk
Renk ├ľzellikleri
Rengin ├ľzellikleri Anfora a├ž─▒k lacivert Renkleri L├╝x Sertex Kuma┼č

Yorum Yap

Not: HTML'e d├Ân├╝┼čt├╝r├╝lmez!
    K├Ât├╝           ─░yi

Anfora a├ž─▒k lacivert Renkleri L├╝x Sertex K

  • 1,26 TL


Mevcut Se├ženekler:

Adet

Benzer ├ťr├╝nler

Lacivert-Renk

Yo─čun ve karma┼č─▒k dü┼čünceleri bir araya getirebilen olarak bilenen Lacivert , Hisleri kuvvetli insanlar taraf─▒ndan sevilen renktirzzz.
H─▒zl─▒ karar almay─▒ gerektiren yerlerde yo─čun olarak kullan─▒lmaktad─▒r.
Gücü, Kudreti ve sonsuzlu─ču simgeler verimli dü┼čünebilme kabiliyetini art─▒r─▒r.
Güçlü bir ┼čahsiyet sergilemek için yard─▒mc─▒ ögedir bu yüzden bir çok tak─▒m elbise Lacivert renklidir.
Renklerin psikoloji üzerinde etkin kullan─▒lmas─▒yla beraber kullan─▒m─▒nda yo─čunlu─čun artt─▒─č─▒ Lacivert rengi sizi muhte┼čem ve unutulmaz biri olarak gösterebilir.
Kendine has bir a─č─▒rl─▒─č─▒ ve zarifli─či bulunan bu rengin huzura ve rahatlamaya yönelik olumlu etkileri kan─▒tlanm─▒┼čt─▒r.
Manevi dünyan─▒n kap─▒lar─▒n─▒n aralanmas─▒ için faydalar─▒ vard─▒r, Duygu ve dü┼čünce da─č─▒l─▒m─▒n─▒n toplanmas─▒nda faydas─▒ etkindir.
Bask─▒lanm─▒┼č, Stres oran─▒ yüksek ortamlarda kullan─▒lmas─▒ tavsiye olunur.
Etkin siyaset ve halkla ili┼čkileri bulunan ki┼čilerin vazgeçilmez rengi olan Lacivert , sadaket ve dürüstlük hislerini ön plana ç─▒kar─▒r.
Ara┼čt─▒rmac─▒lar ve ba┼čar─▒l─▒ ki┼čiler lacivertin düzen tutmaya beden ve ruh uyumunun bir araya getirilmesinde ve sadelikten vazgeçmek istemeyenler üzerinde oldukça yo─čun kullan─▒m─▒ vard─▒r.
Hislerinizin sakinle┼čmesinde, Dinlenmeye ihtiyaç duydu─čunuz anlarda bu renk imdad─▒n─▒za yeti┼čecektir.
Mavinin koyu tonu olan Lacivert mavi kadar so─čuk, K─▒rm─▒z─▒ kadar s─▒cak de─čildir. Karar─▒nda ve ayar─▒nda bir Lacivert hislerin oturu┼čmas─▒nda katk─▒ sunar.
Fazla göze batmad─▒─č─▒ için ruhu yormaz, göz zevkini zedelemez.
Yüksek itibar sahibi, ┼×irket ve holdinglerin vazgeçmedi─či renkler aras─▒nda ba┼č─▒ çekmektedir.
Lacivertin k─▒yafetler üzerinde etkisiyse; Giyen ki┼či kendini ferah, Karizmas─▒n─▒ üst seviyede ve kendine güveni artm─▒┼č hisseder.
Dü┼čünmeye, Aile içinde vakit ay─▒rmaya ihtiyaç duydu─čunuz alanlarda bu rengi hayat─▒n─▒zdan uzak tutmay─▒n.
Dü┼čünebilme ve hayal edebilme dürtülerini art─▒r─▒r. Haf─▒zan─▒za olumlu etkilerde bulunur.
Lacivert k─▒yafet, gecelik, pijama yada yatak ba┼čl─▒─č─▒ gibi objeler rüyaya dalman─▒za ve rüyan─▒z─▒ hat─▒rlaman─▒za yard─▒mc─▒ olur.
Ruhunuzu tedavi edicidir, sinir uçlar─▒n─▒z─▒ rahatlat─▒r, Gözlerinizi kuvvetlendirir, Kulaklar─▒n─▒za ve burun rahats─▒zl─▒klar─▒n─▒za iyi gelebilir.
Zihninizin kuvvetlenmesine faydas─▒ olan Lacivert ruh dünyan─▒z─▒ ferahlatmak içinde ba┼čvurabilirsiniz.
Lacivert sonsuz ve derin hislerin tercüman─▒ olup, Güven duygular─▒n─▒ ön plana ç─▒karmakta ba┼čar─▒l─▒r─▒dr.
Ye┼čil ve Gri gibi gözleri rahatlatan renklerle kombin yap─▒labilir. Psikaytrlar taraf─▒ndan anlay─▒┼č─▒n rengi olan gri yada hayal gücünü besleyen ye┼čille harika bir uyum içinde olabilir.
Gerek maddi hayatta gerek manevi alemde renkler insanlar üzerinde etki sahibidirler. Kendinize yak─▒┼čt─▒rd─▒─č─▒n─▒z, "Benim rengim" dedi─činiz renkleri dengeli kullanarak hem ortam─▒n─▒za can katabilir, Hem ruh dünyan─▒zda güzel parlamalar ya┼čayabilirsiniz.
Günlük ve özel k─▒yafetlerinde Laciverti etkin kullanan ki┼čiler Dürüstlük, Sadeket, Ara┼čt─▒rmac─▒l─▒k ve ba┼čar─▒l─▒ yönleriyle ön plana ç─▒kmaktad─▒rlar.
Lacivert Hareketli yoruculuktan uzak dinlenmelik bir liman gibidir. Maviye ait bir çok ton vard─▒r ve lacivert aralar─▒nda en çok tercih gören renktir.
Güçlü ve kuvvetli yanlar─▒n─▒z─▒ ön plana ç─▒karmak istiyorsan─▒z laciverti etkin kullanmaya ba┼člamal─▒s─▒n─▒z.
Birini etkilemek istedi─činizde k─▒yafetlerinizle de─čil sizinle ilgilenmesini istiyorsan─▒z Lacivert hem ┼č─▒k görünmenize hem dikkatin size yo─čunla┼čmas─▒na faydas─▒ olur. Sessiz kahraman olarak adland─▒r─▒lan bu renk hayat─▒m─▒z─▒n bir çok alan─▒nda geçerli olarak kar┼č─▒m─▒za ç─▒kmakta.
Fikir kuvvetini art─▒rarak hislerinizi ve dü┼čüncelerinizi toplaman─▒za katk─▒ sa─člayacakt─▒r.
Psikologlar ve Psikaytrlar taraf─▒ndan manevi yönlerin kuvvetlenmesi için destek al─▒nan bu renk bir çok ilaç kutusunda kullan─▒lmaktad─▒r.
En önemli toplant─▒lara, Siyasi organizasyonlara dü─čün gibi davetlere bakarsan─▒z lacivertin ne kadar yo─čun kullan─▒ld─▒─č─▒n─▒ tekrar fark edebilirsiniz.
Ye┼čille bir araya geldi─činde sa─člaml─▒─č─▒ ve çevikli─či temsil eder.

´╗┐