Akay G├╝l Kurusu Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒ - ├ľzel ├ľl├ž├╝ Koltuk
Akay G├╝lkurusu K├Â┼če Tak─▒m─▒ Dar Alanlarda Y├╝ksek kaliteli ├╝r├╝n ihtiyac─▒n─▒ gidermek i├žin en iyi tercih, iste─če ├Âzel olarak berjerli yada tekli koltuklu olarak sipari┼č al─▒nmaktad─▒r.Y├╝ksek ayakl─▒ ve kaliteli olarak 175x230 standart─▒nda ├╝retilmekte olup her renk ve ├Âl├ž├╝de sipari┼č al─▒nmaktad─▒r.
Renk ├ľzellikleri
Rengin ├ľzellikleri Akay G├╝l Kurusu Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒ Yatakl─▒ ve Sand─▒kl─▒

Yorum Yap

Not: HTML'e d├Ân├╝┼čt├╝r├╝lmez!
    K├Ât├╝           ─░yi

Akay G├╝l Kurusu Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒

  • 4.032,00 TL
  • 3.521,00 TL


Mevcut Se├ženekler:

Adet

Benzer ├ťr├╝nler

Ajor Kahverengi Kadife Geni┼č Sand─▒kl─▒ ve Y

Ajor Kahverengi Kadife Geni┼č Sand─▒kl─▒ ve Y

Ajor Geni┼č Oturuma Sahip Elyaf Dolgulu S─▒rt minderli oturumu ve s─▒rt─▒ otomatik kapitone desenli, Alt..

2.531,00 TL 2.898,00 TL

Akay Bej Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒ Yatakl─▒

Akay Bej Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒ Yatakl─▒

Akay Bej K├Â┼če Tak─▒m─▒ Dar Alanlarda Y├╝ksek kaliteli ├╝r├╝n ihtiyac─▒n─▒ gidermek i├žin en iyi tercih, iste..

2.091,00 TL 2.394,00 TL

Akay Mavi Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒ Yatakl

Akay Mavi Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒ Yatakl

Akay Mavi K├Â┼če Tak─▒m─▒ Dar Alanlarda Y├╝ksek kaliteli ├╝r├╝n ihtiyac─▒n─▒ gidermek i├žin en iyi tercih, ist..

3.521,00 TL 4.032,00 TL

Akay G├╝l Kurusu Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒

Akay G├╝l Kurusu Kadife Mini L K├Â┼če Tak─▒m─▒

Akay G├╝lkurusu K├Â┼če Tak─▒m─▒ Dar Alanlarda Y├╝ksek kaliteli ├╝r├╝n ihtiyac─▒n─▒ gidermek i├žin en iyi tercih..

3.521,00 TL 4.032,00 TL

M├╝rd├╝m-Renk

┼×ans─▒n ve maneviyat─▒n, A┼čk ve do─čan─▒n iyi huylu hislerinin birle┼čti─či renk "Mürdüm", Çekicili─činizi art─▒r─▒r, Size çevreden olumlu geri dönü┼č ald─▒r─▒r Çiçekli Kuma┼č Salon Tak─▒mlar─▒.
Mavi ve k─▒rm─▒z─▒y─▒ birle┼čtirin Mürdüm elde edin Füme Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Mürdüm ve turuncuyu kar─▒┼čt─▒r─▒n Kahverengi elde edin Kahverengi Dö┼čemelik Kuma┼člar.
Gül kurusunu elde etmek için Mürdüm k─▒rm─▒z─▒y─▒ kar─▒┼čt─▒r─▒n KeseKa─č─▒d─▒ Dö┼čemelik Kuma┼člar.
Füme Lila ve Mürdüm kar─▒┼čt─▒rarak elde edilen renktir Krem Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
En iyi sar─▒ renkle kombin olur, içinde bulundurdu─č─▒ mavi ve k─▒rm─▒z─▒yla güven hissini ortaya koyar Lacivert Kuma┼č Kö┼če Tak─▒mlar─▒.
Birlik içinde özgür olma hissi verir. D─▒┼člay─▒c─▒ de─čildir, ama ba┼čka renklerin etkisi alt─▒na girmeyecek kadarda özgürdür Mavi Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Manevi enerjinizi art─▒r─▒r, Zihin dünyan─▒z─▒ açar, Sanatkar ki┼čilerin ilham─▒n─▒ art─▒rmaya yard─▒mc─▒ olur Mürdüm Kuma┼č Dinlenme Koltuklar─▒.
Sinirli ve gergin insanlar─▒n çevresinde azar azar bu rengi bulundurmaya gayret edin, Sakinle┼čmelerine ve dinlenemelerine yard─▒mc─▒ olacakt─▒r Taba Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Mürdüm gururun rengidir, Mürdüm ki┼čilikleri ezmeye çal─▒┼č─▒rsan─▒z ya k─▒rars─▒n─▒z ya k─▒r─▒l─▒rs─▒n─▒z. Onlarla iyi geçinmek size mutlulu─ču getirecektir, Kazan kazan'a uygun ki┼čiliklerdir Turkuaz Kuma┼č Oturma Gruplar─▒.
Mürdüm renk Beyin de arka k─▒s─▒mda bulunan dokulara tesir eder, Memenjit, Sara, Beyin Sars─▒nt─▒s─▒, Sinir rahats─▒zl─▒klar─▒ gibi rahats─▒zl─▒klarda ┼čifa bulmaya yard─▒mc─▒ olacakt─▒r Turkuaz Kuma┼č Salon Tak─▒mlar─▒.
Göz ve kulak rahats─▒zl─▒klar─▒nda faydas─▒ kan─▒tlanm─▒┼čt─▒r Turuncu Kuma┼č Oturma Gruplar─▒.
Mürdüm renk ┼č─▒k ve sadedir, Abart─▒y─▒ içinde bar─▒nd─▒rmaz. Kendi ba┼č─▒na bir ahengi ve al─▒ml─▒ taraf─▒ vard─▒r Turuncu Kuma┼č Salon Tak─▒mlar─▒.
Siyah ve sar─▒yla uyum içinde kullanabilirsiniz.Beyaz ile uyumu ise harikad─▒r ÜzümKöpü─čü Dö┼čemelik Kuma┼člar.
Bordo Mürdüm uyumunu yada orman ye┼čili veya kurba─ča ye┼čili ile denemenizde de fayda olacakt─▒r Beyaz Deri Dinlenme Koltuklar─▒.
Albenisi yüksek olup genel olarak kad─▒n erkek fark etmeksizin be─čenilir. Evinizin her yerinde gönül rahatl─▒─č─▒ ile tercih edebilirsiniz Beyaz Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Cesaret sahibi, Dikkatleri üzerine çeken, ─░ddia sahibi bir tasar─▒m istiyorsan─▒z bu rengi kombinleriyle idare ederek amac─▒n─▒za ula┼čman─▒z kolay olacakt─▒r.
Mor rengin Mürdüm olarak adland─▒r─▒lmas─▒ndaki en etkili nedenlerden biride severek yedi─čimiz "Mürdüm eri─či" rengi olmas─▒d─▒r Gri Deri Kö┼če Koltuk Tak─▒mlar─▒.
Evinde zenginli─či ve zarafeti sergilemek isteyenler korkmadan bu rengi kullanmaktad─▒rlar GülKurusu Kuma┼č Kö┼če Tak─▒mlar─▒.
Modas─▒ hiç bir zaman geçmeyecek bir renktir. kombinlerine dikkat etmek gerekir. Uyum tek parçayla olmaz uyum "bütünlük" demektir Kavuniçi Kuma┼č Salon Tak─▒mlar─▒.
Mürdüm renk asil ve ihti┼čaml─▒ ki┼čilerin rengidir, bir çok tonu bulundu─ču için karar verirken e─členceli vakit geçirebilirsiniz K─▒rm─▒z─▒ Kuma┼č Yatak Ba┼čl─▒klar─▒.
Vücudunuzu ve ruhunuzu sakinle┼čtiir, ilham─▒n─▒z─▒ ar─▒t─▒r Lacivert Kuma┼č Salon Tak─▒mlar─▒.
Zarif bir renk olmas─▒ndan dolay─▒ bulundu─ču ortama uyum sa─člar varl─▒─č─▒ bellidir ama görüntüyü bozmaz Mavi Kuma┼č Dinlenme Koltuklar─▒.
Her tonu gönül rahatl─▒─č─▒yla kullan─▒labilir. Önemli olan unutulmal─▒d─▒r ki bir ┼čeyin karar─▒nca olmas─▒d─▒r Pembe Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Yuvan─▒za bu renkle ayd─▒nl─▒k katabilirsiniz Siyah Deri Dinlenme Koltuklar─▒.
Mürdüm , Mürdüm , Eflatun, Lila, Ayn─▒ grubun renkleridir. ve Zengin bir görünüm için ideal tercihlerden biriside bu renk gurubudur Siyah Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Manevi ve maddi enerjinizi art─▒rmaya yard─▒mc─▒ olaca─č─▒ gibi kendinizi yenilenmi┼č hissetmenizi sa─člar Turkuaz Deri Hayvan Koltuklar─▒.
Mobilyalar─▒n─▒zla birlikte duvar ka─č─▒d─▒ yada boya veya hal─▒ gibi tamamlay─▒c─▒ ögelerde bu rengi kullanmaktan çekinmeyiniz Turkuaz Kuma┼č Yatak Ba┼čl─▒klar─▒.
Mürdüm yada Mürdüm renk gerek klasik gerek modern mobilyalarda rahatl─▒kla kullan─▒labilir. Gönül rahatl─▒─č─▒yla söylüyoruz ki ┼čimdiye kadar yapt─▒─č─▒m─▒z yüzlerce modelde bu rengin harika durdu─čuna ┼čahit olduk Vi┼čneÇürü─čü Dö┼čemelik Kuma┼člar.
Mürdüm Krem, K─▒r─▒k Beyaz, Aç─▒k Mavi, Pudra Pembe, Ayn─▒ gruptand─▒rlar Vizon Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Asi ve güçlü olsun ama ayk─▒r─▒l─▒k ta getirmesin, Kontrast uyumu olsun diyorsan─▒z imparatorluklar─▒n bile kulland─▒─č─▒ bu rengi cinsile┼čtirmeyin Wenge Deri Dinlenme Koltuklar─▒.
Hayata dair derin (endi┼čelik) korkular─▒n─▒z varsa, hayal dünyan─▒zda zay─▒fl─▒klar oldu─čuna i┼čarettir. Mürdüm  ve ye┼čille bu s─▒k─▒nt─▒lar─▒n─▒z─▒ hafifletebilrisiniz Ye┼čil Kuma┼č Salon Sandalyeleri.
Mürdüm tonlar─▒na göre çok asi olabilece─či gibi genellikle zarafeti, Hassasl─▒─č─▒, uyumu simgeler Beyaz Deri Dinlenme Koltuklar─▒.
Beynimizdeki geli┼čtirici bölümünde uyar─▒c─▒ etkilerde bulunan bu renk, Hiper aktif, hareketli çocuklar için tercih edilirse sakinle┼čmelerine katk─▒ sa─člayacakt─▒r Beyaz Kuma┼č Dinlenme Koltuklar─▒.
Bu rengi çocuklar─▒n okul öncesi ve okul hayat─▒ içinde odalar─▒nda kullanman─▒z─▒ kesinlikle tavsiye ediyoruz. Hem beden hemde manevi rahatlamalar─▒ için fayda sa─člayacakt─▒r CamGöbe─či Kuma┼č Oturma Gruplar─▒.
Lüx ve konforun rengi olarakta ortaya ç─▒kan bu rengi bir çok Exclusive mobilya satan firmalar─▒n vitrinlerinde bulabilirsiniz CamGöbe─či Kuma┼č Salon Tak─▒mlar─▒.
Saraylarda ve saray organizasyonlar─▒nda Mürdüm hem dekorasyonda hemde k─▒yafetlerde görebilirsiniz Gri Kuma┼č Kö┼če Koltuk Tak─▒mlar─▒.
Mürdüm hayat─▒nda tercih eden insanlarda gördü─čümüz onlar bir i┼či yaparkan h─▒zl─▒ olmay─▒ de─čil ak─▒lc─▒ olmay─▒ do─čruyu yapmay─▒ tercih ediyorlar. Ak─▒llar─▒ onlara h─▒zl─▒ olmas─▒n─▒ söylerse bunuda gayet iyi yaparlar GülKurusu Kuma┼č Oturma Gruplar─▒.
Mürdüm renk kartelas─▒ içinde onlarca ton bulunmaktad─▒r ve bu tonlar─▒ gönül rahatl─▒─č─▒ ile ev dekorunda kullanabilirsiniz Gümü┼č Kuma┼č Dinlenme Koltuklar─▒.
Dar alanlarda Eflatun lila gibi aç─▒k tonlar─▒ geni┼č alanlarda Mürdüm gibi koyu tonlar─▒ daha faydal─▒ olabilir Kahverengi Deri Salon Tak─▒mlar─▒.
Yatak odan─▒zda rahatlama, uykuya rahat dalma, cinsellikte etkinlik gibi yönlerinden faydalanmak için kullanabilrsiniz Kahverengi Kuma┼č Kö┼če Tak─▒mlar─▒.
Oturma odas─▒nda aç─▒k ve koyu tonlar─▒n─▒ sentezleyebilirsiniz Kahverengi Kuma┼č Uyku Tak─▒mlar─▒.
Oturma odalar─▒nda a─č─▒r bir tarz yakalamak ve e┼čyalar─▒ ön plana ç─▒karmak istiyorsan─▒z hem duvar kolonlar─▒nda hem koltuklarda kullanabilirsiniz Krem Deri Kö┼če Koltuk Tak─▒mlar─▒.
Gri ve krem gibi hafif aç─▒k tonda e┼čyalar kullan─▒yorsan─▒z bu rengi duvar boyas─▒ / ka─č─▒d─▒ olarak tercih edebilirsiniz Lacivert Kuma┼č Yatak Ba┼čl─▒klar─▒.
Evinizde modern tarz─▒ ön plana ç─▒karmak içinde ufak objelerden Puf, Lambader, Duvar kolonlar─▒ yada yast─▒klarda bu rengi kolayca kullanabilirsiniz Mürdüm Kuma┼č Kö┼če Koltuk Tak─▒mlar─▒.
Mürdüm renk sar─▒n─▒n tonlar─▒yla (sar─▒, hardal, v.d) turuncu, turkuaz, ye┼čil gibi bir çok renkle kombin haline getirebilirsiniz Siyah Kuma┼č Dinlenme Koltuklar─▒.
Mürdüm renginin hex de─čeri “#660099”, RGB de─čeri “102, 0, 153”, ve CMYK de─čeri “33,100,0,40” d─▒r Ye┼čil Kuma┼č Dinlenme Koltuklar─▒.
Mürdüm manevi inanc─▒n ve kapsay─▒c─▒ sevginin simgesi olarak görülür. Astrolojik olarak yay burcunun sakinlik ve özgürlük yönlerini temsil eder Bordo Deri Kö┼če Koltuk Tak─▒mlar─▒.
Mürdüm güller sonsuz a┼čk─▒n ve ilk görü┼čte a┼čk─▒n ifadesidir. Hayal gücünü yükselterek, ilham ve Mürdüm verir Beyaz Deri Kö┼če Koltuk Tak─▒mlar─▒.
─░ngiliz kimyac─▒ William Henry Perkin'in sententik Mürdüm rengi bulmas─▒yla birlikte ─░ngiliz Kraliçe Victoria'n─▒n ve Eugenie'nin ilgisini çekti.
1800 lü y─▒llar─▒n ortas─▒nda ingilterede kad─▒nlar─▒n yo─čun gösyerdi─či Mürdüm neredeyse tüm gardoroplarda en çok tercih edilen renk haline gelmi┼čti.
Pskioloji testlerine göre Pembe'nin rahatlatt─▒─č─▒, K─▒rm─▒z─▒, Sar─▒, turuncu gibi tonlar─▒n s─▒cak tuttu─ču, Mavi ve ye┼čil gibi renkerin ferahlatt─▒─č─▒ belirlenmi┼čtir Desenli Kuma┼č Salon Sandalyeleri.

´╗┐