Bakg繹r Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Fuya Kadife L - zel l癟羹 Koltuk
BakG繹r K繹e Tak覺m覺n覺 Minderli Fuya Sedir G繹r羹n羹m羹 ile Elit ve 覺k k繹e modeli. Bakg繹r K繹enin S覺rt覺 ve otumu ekstra minderlidir. Rahat ve 覺k K繹e arayanlar i癟in 繹zenle 羹retiliyor. Y羹ksek ahap ayakl覺 ve silinebilir leke tutmaz kumal覺. ift Kiilik yatak olur. BakG繹r K繹e Standart Olarak 220x280 繹l癟羹lerinde 羹retilmekte olup istee g繹re her 繹l癟羹de ve renkte 羹retimi yap覺lmaktad覺r.
Renk zellikleri
Rengin zellikleri Bakg繹r Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Fuya Kadife L K繹e Tak覺m覺

Yorum Yap

Not: HTML'e d繹n羹t羹r羹lmez!
    K繹t羹           襤yi

Bakg繹r Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Fuya Kadife L

  • 4.914,00 TL


Mevcut Se癟enekler:

Adet

Benzer r羹nler

Ay覺nta Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Mor Krem Kadife

Ay覺nta Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Mor Krem Kadife

Ay覺nta Mor Krem K繹e Modelinin S覺rt覺 Tamamen ima Diki Kapitoneli Y羹ksek Ahap Ayakl覺, Rahat ve Kon..

4.914,00 TL

Ay覺nta Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 F羹me Krem Kadif

Ay覺nta Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 F羹me Krem Kadif

Ay覺nta F羹me Krem K繹e Modelinin S覺rt覺 Tamamen ima Diki Kapitoneli Y羹ksek Ahap Ayakl覺, Rahat ve Ko..

4.914,00 TL

Ay覺nta Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Kahverengi Krem

Ay覺nta Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Kahverengi Krem

Ay覺nta Kahverengi Krem K繹e Modelinin S覺rt覺 Tamamen ima Diki Kapitoneli Y羹ksek Ahap Ayakl覺, Rahat..

4.914,00 TL

Bakg繹r Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Fuya Kadife L

Bakg繹r Yatakl覺 ve Sand覺kl覺 Fuya Kadife L

BakG繹r K繹e Tak覺m覺n覺 Minderli Fuya Sedir G繹r羹n羹m羹 ile Elit ve 覺k k繹e modeli. Bakg繹r K繹enin S覺rt覺..

4.914,00 TL

Fuya-Renk

Fuya'un özenle seçilmi, harikal覺覺n örnei olan bir renk olarak görebiliriz. Ruhsal gücü simgeler, Mavi güce katk覺 salar, S覺r ve zekay覺 temsil eder Krem Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
K覺rm覺z覺 ve Mavinin kar覺m覺ndan ortaya ç覺kan mor rengin tonlar覺ndand覺r. Bu renk insana korunma içgüdüsü verir güçlü hissettirir.
Yetenekleri art覺rmaya olumlu yönde etki eder. Meditasyon alanlar覺nda youn kullan覺lmaktad覺r Mavi Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Morlu 覺覺klar alt覺nda yar覺m saat kadar kalman覺z zihninizi ferahlatmaya, kötü düüncelerden kurtulmaya yard覺mc覺 olacakt覺r. unutmay覺n her eyin fazlas覺 zarard覺r Siyah Deri Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Menekelerin, Sümbüllerin rengi olan bu renk bar覺may覺, gönül almay覺 anlat覺r Yeil Deri Kuma Salon Tak覺mlar覺.
Yüksek hedeflari anlattan bu renk derin düüncelerin gelimesini salay覺p, hayal gücünü ve manevi hisleri art覺r覺r Beyaz Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Mor renk ve anlam覺 maneviyat ve hayal gücüdür Bordo Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Meneke tonlar覺 mor kadar youn olmay覺p, hisleri etkileri birbirine yak覺nd覺r. Beden enerjisini yans覺t覺r, ruhu etkiler.Bedenle ruhun birleimini anlat覺r.
Fark覺ndal覺覺 art覺r覺c覺, manevi hazlar覺n tatmini, bilincin aç覺lmas覺 gibi etkileri nedeniyle düünürler taraf覺ndan sevilen ve tercih edilen bir renk oldu.
Fuya yada mor veya meneke hepsi birbirine yak覺n olup, kiisel zevke göre ton ayarlamalar覺nda birbirinden ayr覺覺rlar Desenli Kuma Dinlenme Koltuklar覺.
Reel bir ve güçlü bir kiilik sergilemek, hayallerinin peinden giden biri olduunuzu ortaya koymak için mükemmel bir tercih olur Fuya Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Mor veya meneke moruyla hayat覺 fantezi dünyas覺n覺 abart覺ya kaçmadan süsleyebilirsiniz Kahverengi Deri Hayvan Koltuklar覺.
Uzman psikologlar覺n gözünden bak覺ld覺覺nda bu rengin karekteri Ak覺l ve duygular覺 birbiriyle uyumlu, Düüncelerde oturakl覺l覺k, düünceleri ve eylemleri birbiriyle balant覺l覺 kiileri temsil eden bir renktir Kahverengi Kuma Yatak Bal覺klar覺.
Egoist, bencil, kendini düünen insanlar genelde bu rengi sevmezler. bu renk yüce gönüllülüü temsil eder K覺rm覺z覺 Kuma Dinlenme Koltuklar覺.
Mor Rahmani bir renktir, Gürültü yada görsel kirlilik, bask覺 zulum, olumsuz etkilere kar覺 bir renktir. Güzel duygulara karde olumsuz düüncelere kar覺d覺r Pembe Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Fuya gelitiricilii art覺r覺r, zihin çakralar覺n覺 açar, özgürlüü ortaya koyar Siyah Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Bir çok sanatkar覺n, sanatç覺n覺n, müzik ve resim sanatç覺lar覺n覺n, iir yazarlar覺n覺n, bu renkten faydaland覺覺 söylenmektedir Turuncu Kuma Dinlenme Koltuklar覺.
襤nsanlar aras覺nda yard覺mlamay覺, daha güzel daha rahat ve refah bir dünya hayalini temsil eder Wenge Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Kalite ve zarafeti göze batmadan sergilemek için daha iyi tercihler zorlay覺c覺 olacakt覺r. Liderlii ve Abart覺s覺zl覺覺 en rahat ta覺yan tondur Yeil Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Her renkte olduu gibi her yerde tek renk kullan覺lmas覺, youn tonlar覺n tercih edilmesi rahats覺zl覺klar覺n覺z覺 art覺racakt覺r. Dengeli ve uyumlu kombinler evinizi ve ruh dünyas覺n覺 ayd覺nlat覺r Hardal Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Özgün ve kaliteli düüncelerin gelmesine ihtiyac覺n覺z varsa, Zihninizin çal覺mas覺na, yeni fikirler edinmeye ihtiyaç duyuyorsan覺z kesinlikle göz önünde bu rengi bulundurun Kahverengi Deri Salon Sandalyeleri.
Maddi dünyada fikir gelitirmenize yard覺mc覺 olan bu renk rüyaya dalmak için de tercih edilir Kahverengi Kuma Hayvan Minderleri.
Orjinal ve natural kiiliinizi sergilemek istiyorsan覺z doru tonu buldunuz demektir. Taklit edilmesi zor tonlar覺yla bu renk hayat覺n覺za oldukça katk覺 salayacakt覺r K覺rm覺z覺 Deri Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Fuya doan覺n hissini verir, bu rengi düündüünüzde otomatik olarak koku al覺yormu hissine kap覺l覺rs覺n覺z Mürdüm Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
efkati, insanlara kar覺 anlay覺 duymay覺, hayata güzel yönden bakman覺n temsilidir Desenli Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
K覺rm覺z覺 kadar tutkulu olan bu renk sald覺rganl覺ktan kurtulmu, anlaarak ve ak覺l yoluyla "ben istediimi yapar覺m" hissini vermek için dorudur.
Aka ilham veren bu renk bulutlarda dolamak ve hayal kurmak için birebirdir GülKurusu Kuma Dinlenme Koltuklar覺.
Bu rengin insanlar覺 hayatta gerçein ne olduuna bak覺p kalmazlar. 襤yi olan覺 düünüp güzel olmas覺 için mücadele verirler Kahverengi Kuma Salon Sandalyeleri.
Sessiz, Mütavazi ama asla etki alt覺na al覺nmayacak, sadece yan覺ndaki renge canland覺rma katacak kadar asil bir renktir Turkuaz Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Leylak, ve lavanta gibi morun aç覺k tonlar覺ndan olan Fuya rengi, Romal覺larda ve bizansl覺larda soyluluun, Asilliin temsilidir Turuncu Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Dünyan覺n en büyük filozoflar覺ndan Fuya'ya hitaben dilimize geçmi olan bu renk atfedilen kii kadar etkileyici ve dinlendiricidir.
Fuya Frans覺zcada Mauve olarak adland覺r覺lm覺 olup buna ingiliz kimayager W襤LL襤AM HENRY PERK襤N arac覺l覺k etmi olup, tarihe ilk Anilin boyas覺 olarak geçmitir Kahverengi Kuma Dinlenme Koltuklar覺.
Hangi rengin hangi rengin 覺覺覺na çarparak yada 覺覺覺n ayarlanmas覺 ile hangi çarp覺覺mlar覺n oluabilecei gibi bir çok renk olay覺n覺n aç覺a kavumas覺nda NEWTON'un emei vard覺r Lacivert Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Renk bilimi diya bir bilim dal覺 varsa bilim buradan bile NEWTON'a çok ey borçludur. Bu gün teknolojinin her türlü imkan覺 bile NEWTON'un fikirlerini çürütememitir CamGöbei Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Teknoloji gelitikçe ortaya ç覺kan cihazlar ile renklerin binbir türlü tonu ortaya ç覺kar覺lmaktad覺r. Unutulmamal覺d覺r ki milyarlarca renk vard覺r. ve bu olay gözümüzün alg覺layabildii ile s覺n覺rl覺d覺r, kendi iç dünyam覺z için GülKurusu Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Fuya dier ad覺da lila olmakla beraber En çok tercih edilen renkler aras覺ndand覺r, Duvar ka覺tlar覺nda, boyada, badanada, her yerde tercih edilmektedir Kahverengi Deri Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Morun aç覺k tonundan olan Fuya yada lila ayn覺 zamanda Leylak ve Lavanta çiçeklerinin rengi olarakta betimlenmektedir Patchwork Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Beyaz, Mavi, K覺rm覺z覺 renklerinin kar覺m覺ndan elde edilen Lila yada Fuya uykuyu rahatlat覺c覺 etkiye sahiptir Kahverengi Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Evinizin tüm alanlar覺nda güvenle Lila yada Fuya kullanabilirsiniz, Oturma odas覺nda kullan覺n rahat ve konforlu bir yaam alan覺na kavuun, Yatak odas覺nda kullan覺n, hem cinsel dünyan覺za katk覺 salas覺n hem uykunuzu rahatlats覺n. Çocuk odas覺nda kullan覺n hayal dünyas覺n覺 art覺r覺n. Doan覺n bize sunduu en güzel renklerden birisi olan bu tonu dilediiniz gibi kullanmaktan çekinmeyin Kahverengi Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Krem yada beyazla belirginlii artacak daha fazla ön plana ç覺kacakt覺r CamGöbei Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Fuya rengini doru kullan覺rsan覺z, Evinize huzur katar mutluluunuzu art覺r覺r GülKurusu Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
Lila rengi iki kat mavi ve bir kat k覺rm覺z覺n覺n kar覺覺m覺yla ortaya ç覺kar. aç覺kl覺覺n覺 koyuluunu ayarlamak içinde beyazdan faydalan覺l覺r Kahverengi Deri Köe Koltuk Tak覺mlar覺.
K覺rm覺z覺 + Mavi + Beyaz = Fuya (Lila) Rengi ve K覺rm覺z覺 + 2 Kat Mavi = Lila(Fuya) Rengi olur Patchwork Kuma Köe Koltuk Tak覺mlar覺.