G─░ZL─░L─░K POL─░T─░KASI - ├ľzel Koltuk

G─░ZL─░L─░K POL─░T─░KASI

G─░ZL─░L─░K POL─░T─░KASI

Alibey Mahallesi, Kara Mustafa Caddesi, No.24 Silivri / ─░STANBUL adresinde mukim Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m ("Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m"), kullan─▒c─▒lar─▒n www.ozelkoltuk.com ("Web Sitesi") üzerinden ilettikleri ki┼čisel bilgilerini, Gizlilik Politikas─▒ ile belirlenen amaçlar ve kapsam d─▒┼č─▒nda kullanmayacak, ayr─▒ca izinsiz olarak üçüncü ki┼čilerle payla┼čmayacakt─▒r. .

Bununla beraber kullan─▒c─▒, payla┼čm─▒┼č oldu─ču bilgilerinin kendisine özel avantajlar─▒n sunulabilmesi, sat─▒┼č, pazarlama ve benzer amaçl─▒ her türlü ileti┼čim faaliyetlerinin bildirimi maksatlar─▒yla, tüm Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m i┼čtirakleri ile de payla┼č─▒m─▒na izin vermektedir. (Ana sayfa üzerinde: Markalar─▒m─▒z; )


Ki┼čisel bilgiler; ad soyad, do─čum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numaras─▒, e-posta adresi gibi kullan─▒c─▒y─▒ do─črudan ya da dolayl─▒ olarak tan─▒mlamaya yönelik her türlü ki┼čisel bilgiyi içermekte olup, k─▒saca “Gizli Bilgiler” olarak an─▒lacakt─▒r.


Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m, ki┼čisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çal─▒┼čmalar, reklam, tan─▒t─▒m, pazarlama ve sair ileti┼čim faaliyetleri amac─▒yla kullanabilecek ve sadece bu çal─▒┼čmalar─▒n yap─▒lmas─▒ amac─▒yla bilginiz dahilinde olan 3.ki┼čiler ile payla┼čabilecektir.


Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m, ki┼čisel bilgileri kesinlikle gizli tutmay─▒, bunu bir s─▒r saklama yükümlülü─čü olarak addetmeyi, gizlili─čin sa─članmas─▒ ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamam─▒n─▒n veya herhangi bir k─▒sm─▒n─▒n kamu alan─▒na girmesini veya yetkisiz kullan─▒m─▒n─▒ veya üçüncü bir ki┼čiye if┼čas─▒n─▒ önlemek için gerekli tedbirleri almay─▒ ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m IT gerekli bilgi güvenli─či önlemlerini almas─▒na kar┼č─▒n websitesine ve sisteme yap─▒lan sald─▒r─▒lar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü ki┼čilerin eline geçmesi durumunda, Eva Koltu─čun herhangi bir sorumlulu─ču olmayacakt─▒r.


Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m, kullan─▒c─▒lara ve kullan─▒c─▒lar─▒n Web sitesinin kullan─▒m─▒na dair bilgileri, teknik bir ileti┼čim dosyas─▒n─▒ (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullan─▒c─▒lar dilerlerse teknik ileti┼čim dosyas─▒n─▒n gelmemesi veya teknik ileti┼čim dosyas─▒ gönderildi─činde ikaz verilmesini sa─člayacak biçimde taray─▒c─▒ ayarlar─▒n─▒ de─či┼čtirebilirler.


Kullan─▒c─▒lar, Üyelik/Ki┼čisel bilgilerini ve ileti┼čim tercihlerini her zaman sisteme giri┼č yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayr─▒ca Websitemizde yer alan ileti┼čim bilgilerinden bize ula┼čarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en k─▒sa sürede de─čerlendirilerek uygulamaya al─▒nacakt─▒r.

Kullan─▒c─▒lar─▒m─▒za daha iyi hizmet vermek üzere kulland─▒─č─▒m─▒z haz─▒r sistem destek yaz─▒l─▒mlar─▒m─▒z üzerinden yapm─▒┼č oldu─čumuz ileti┼čimler, x kutusuna bas─▒l─▒p sohbeti sonland─▒rman─▒zla taraf─▒m─▒zca son bulmaktad─▒r. Sistemimiz ip adresini kay─▒t ETMEMEKTED─░R.Ki┼čisel güvenli─činiz bizler için her zaman önemlidir.


ozelkoltuk.com'dan promosyon ve duyuru mesaj─▒ içeren e-posta almak istemiyorsan─▒z. Mail box listemizden ç─▒k─▒┼č talebi iletebilirsiniz.


Her Kullan─▒c─▒, i┼čbu Websitesini ziyaret ederek, i┼čbu Gizlilik Politikas─▒ hükümlerini kabul etmi┼č say─▒lacakt─▒r.

SAYGILARIMIZLA
Eva Özel Ölçü Koltuk Tasar─▒m